No Image
No Image

Ogłoszenia

Licytacje
Przetargi
Praca
No Image
SZKOLENIE DLA PODATNIKÓW PROWADZĄCYCH I ZAMIERZAJĄCYCH ROZPOCZĄĆ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ Drukuj E-mail

W dniu 30 marca 2009 r. o godzinie 15.00 pracownicyUrzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim przeprowadzą szkolenie z zasadrozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych i podatku od towarów i usługoraz z obowiązków  aktualizacyjnychwynikających z ustawy o NIP.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim zapraszawszystkich chętnych  do udziału w szkoleniu. Chęć wzięcia udziału wszkoleniu można zgłosić  telefoniczniepod numerem 0 68 383 5317 wew. 105 w godzinach 8-15 (poniedziałek-piątek) orazdrogą elektroniczną   Szkolenie jest bezpłatne.

Czytaj całość...
 
Szybki PIT działa Drukuj E-mail
Szybki PitPierwsze miesiące roku to czas rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych. Nie chcemy stać w kolejkach 02 maja, chcemy otrzymać jak najwięcej informacji o ulgach i uproszczeniach procedur a na koniec chcemy otrzymać pomoc w rozliczeniu rocznego zeznania. Dlatego przygotowaliśmy akcję „Szybki PIT”. W pracach nad nią brali udział najlepsi eksperci merytoryczni resortu finansów. Akcja „Szybki PIT” ma pomóc w wypełnieniu, złożeniu i rozliczeniu zeznania rocznego.
W tym celu została również przygotowana strona internetowa www.szybkipit.pl która docelowo stanie się całorocznym kompendium wiedzy na temat rozliczeń związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych.
A więc rozlicz się wcześniej - nie czekaj do końca - bądź jak SZYBKI PIT!
Kim jest „Szybki PIT”?
SZYBKI PIT to symbol przyjaznego urzędu, który chce pomóc podatnikom w zawiłościach przepisów podatkowych. Postać ma nawiązywać do westernowej konwencji pozytywnego bohatera – szeryfa. SZYBKI PIT rozlicza się najszybciej i bez problemów. Rozliczenie się z PITu to dla Niego żaden problem. Jest prawdziwym zawodowcem. Gdy miał 7 lat rozliczył matkę i ojca. Później co roku pobijał rekord w prędkości rozliczenia i ilości PITów, które składał. Jego celem jest pomoc w rozliczeniu się z PIT wszystkim Polakom. Zastanawia się czy nie zacząć rozliczać PITów w innych krajach. Jego bracia to NISKI VAT i MAŁY CIT. Legendą rodziny jest też kuzyn – JOHN LINIOWY. SZYBKI PIT nie raz mówi z nostalgią, że kiedyś przyjdzie JOHN i zrobi porządek.
Myśląc o tym w Urzędzie Skarbowym w Krośnie Odrzańskim zostały przygotowane:

 

  • Szkolenia w zakresie prawidłowego wypełniania zeznań rocznych w trakcie Dni Otwartych
  • broszury informacyjne dostępne na Sali Obsługi Podatnika oraz w formie elektronicznej na stronie http://szybkipit.pl/index.php?page=plakaty
Wszelkie sprawy dotyczące rozliczeń podatkowych można załatwiać w Urzędzie Skarbowym w Krośnie Odrzańskim w godzinach obsługi interesantów:
  • poniedziałek 8.15 – 18.00
  • wtorek - piątek 7.15 – 15.00
Źródło informacji: www.szybkipit.pl oraz opracowanie własne
 
ULGA Z TYTUŁU UŻYTKOWANIA SIECI INTERNET Drukuj E-mail

Stosownie do postanowień art. 26 ust. 1 pkt 6a ustawy z dnia 26 lica 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. Nr 14, poz. 176 ze zm.) podatnikowi przysługuje prawo do zmniejszenia podstawy obliczenia podatku o kwotę wydatków ponoszonych z tytułu użytkowania sieci Internet w lokalu (budynku) będącym miejscem zamieszkania podatnika w wysokości nieprzekraczającej w roku podatkowym kwoty 760 zł.

Odliczenie to stosuje się, jeżeli wysokość wydatków została udokumentowana fakturą w rozumieniu przepisów o podatku od towarów i usług (art. 26 ust. 7 pkt 1 ww. ustawy). Powyższe odliczenie dotyczy zatem także wydatków na użytkowanie sieci Internet przy użyciu mobilnych środków komunikacji elektronicznej (np. telefonu komórkowego), o ile podatnik posiada wymagany prawem dokument (fakturę), potwierdzającą wysokość poniesionego wydatku.

 
Jak poprawnie wypełnić PIT i rozliczyć zeznanie podatkowe za 2008 r. - szkolenie Drukuj E-mail

W dniu 25 kwietnia 2009 r. pracownicy Urzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim przeprowadzą szkolenie z zasad rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych za 2008 r. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim zaprasza wszystkich chętnych  do udziału w szkoleniu.

Ponadto na Sali Obsługi Podatnika będzie można także uzyskać informacje z zakresu podatku VAT oraz spraw związanych ze spadkami i darowiznami, zaświadczeniami, aktualizacją danych oraz rozliczaniem VZM.

 
Zobowiązania podatkowe zagranicznej osoby w sprawie VAT Drukuj E-mail

Zobowiązania podatkowe zagranicznej osoby w sprawie VAT w przypadku sprzedaży towarów na rynku w Republice Słowackiej.

Kliknij w obrazek, aby powiększyć!Republika Słowacka VAT

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 10 - 18 z 176
No Image
No Image No Image No Image
Adres:
Krosno Odrzańskie ul. Obrońców Stalingradu 3

Godziny pracy:
poniedziałki od 7.00 do 18.00
wtorki - piątki: od 7.00 do 15.00

Godziny obsługi interesantów:
poniedziałki od 7.15 do 18.00
wtorki - piątki: od 7.15 do 15.00

Telefon: 68 383 53 17
Fax: 68 383 57 28

Informacja telefoniczna dotycząca zeznań podatkowych 68 383 53 17 wew. 110, 114, 214, 592

e-mail: us803@lu.mofnet.gov.pl

Zeznanie 2013


Elektroniczna skrzynka podawcza
Ministerstwo Finansów
Izba skarbowa w Zielonej Górze
BIP US Krosno Odrzańskie
Twoje Zeznanie
1 procent
Interpretacje
Interpretacje szukaj
Szukaj VAT numerów
Urząd Wojewódzki Lubuskie
No Image
(C) 2015 Urząd Skarbowy Krosno Odrzańskie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
No Image